Супермото 2022 року від Husqvarna

Husqvarna трохи переглянула модель 450 Supermoto для модельного року 2022 року. 

Якщо ви шукаєте готовий супермото, Husqvarna FS 450 є обов’язковою умовою. Для модельного року 2022 дочірня компанія KTM дещо переглянула одноциліндровий FS 450, який незабаром буде доступний у дилерів Husqvarna, має яскравий, перероблений колірний дизайн для нового сезону і водночас отримує переваги від системи гідравлічного зчеплення від Brembo.

Що стосується шасі, FS 450 спирається на внутрішні компоненти. Підвісна вилка XACT з технологією AER походить від WP, а також регульована центральна пружинна стійка XACT ззаду. Чотиритактний силовий агрегат 450 виробляє ще 63 к.с., які передаються на заднє колесо за допомогою п’ятиступінчастої коробки передач Pankl.

Оскільки все не завжди може йти вперед, 4-поршневий гальмівний супорт із радіальним вкручуванням від Brembo у поєднанні з 310-мм гальмівним диском забезпечує гідну ефективність гальмування на передньому колесі. Однопоршневий гальмівний супорт і 220 мм диск працюють разом на задньому колесі. Новий колірний дизайн, який, звичайно, спирається на жовтий і синій кольори Husqvarna, доповнюється новою, більш міцною накладкою на сидіння.

Husqvarna лише тонко переглянула Supermoto FS 450 для модельного року 2022 року. Свіжі кольори, нова кришка сидіння та гідравлічне щеплення – одні з нових функцій.

Джерело: https://www.motorradonline.de/supermoto/husqvarna-fs-450-supermoto-2022/

27.08.2021

Супермото 2022 року від Husqvarna

Інші новини

31.08.2021

Ще офіційно не анонсований KTM RC 390, але вже потрапив у обєктиви фото та відеокамер. KTM опублікувала відео з гоночної траси в Instagram, на якому показано майбутній RC 390. Вони також підтверджують, що нещодавно опубліковані зображення є реальними. Відео підтверджує справжність зображень Не можна заперечувати, що мотоцикл на відео – це той, що на зображеннях. Єдина помітна […]

12.03.2021

Новий нейкед з вертикальною посадкою Kawasaki Special Edition Z H2 буде хоч і менш потужним, ніж суперчарджерний Ninja H2 Carbon (206 кінських сил з колеса), але все ж досить серйозним апаратом з масою переваг, включаючи вже згадану вертикальну посадку. Вона досягається поєднанням вертикальної форми керма і сидіння з оптимізованої основою і товщиною наповнювача. Ця конструкція, […]

14.03.2021

Yamaha VK 540V- надійний та простий у використанні снігохід, котрий допоможе вам дістатись у найзасніженіші куточки гір!

Будь-які питання? Звертайтесь!

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб уточнити всі подробиці для надання дійсно вигідних умов

    * Обов'язкові для заповнення поля

    Мотоподорожі

    Цей контент доступний тільки для зареєстрованих користувачів. Реєстрація займе менше хвилини і ви отримуєте доступ до готових маршрутів х розташуванням на мапі перевірених місць (цікавинки, кемпінги, пам'ятки, локальна їжа тощо).

    * Обов'язкові для заповнення поля