DUCATI SUPERSPORT 950 S

Одне приємне оновлення 2021 року – це стиль. Байк більше не виглядає як Panigale, передня частина має акуратні світлодіоди та комфортний дизайн, що пов’язує його з родиною Panigale.

Задня частина мотоцикла все ще виглядає трохи незавершеною, ніби команда дизайнерів вичерпала ідеї і залишила його у відділі обрізки, щоб все це розібрати, зробивши негабаритне місце для пасажира.

Оновлений цього року новий двигун 950 в Ducati SuperSport 950 S виробляє 108 к.с. і обертальний момент близько 70. Як і у випадку з будь-яким V-twin Ducati, їзда по місту на низьких швидкостях не є природним місцем для цього мотоцикла.

Незважаючи на сучасний зовнішній вигляд та мозок, що працює на основі IMU, SuperSport 950 S має виразну чарівність старої школи.

Основною перевагою цього мотоцикла, є той факт, що він поєднує спортивну динаміку із зручним та легким положенням для їзди.  Екран невеликий і регулюється у двох положеннях. Ви можете зробити це майже на льоту.

Однозначно цей байк вартий уваги для тих хто любить витискати 100 відсотків по бездоріжжю.

07.09.2021

DUCATI SUPERSPORT 950 S

Інші новини

15.06.2021

У зв’язку з активним розвитком компанії ми шукаємо до себе в команду фахівця на посаду МЕНЕДЖЕРА З ПРОДАЖУ МОТОТЕХНІКИ ОБОВ`ЯЗКИ 1. Продаж мототехніки та ведення угоди до її закриття. 2. Робота з вхідними дзвінками, якісна консультація клієнтів по асортименту та технічним характеристикам мототехніки. 3. Розвиток, збільшення продажів в закріпленому регіоні. 4. Ведення бази даних клієнтів. […]

12.03.2021

Новий нейкед з вертикальною посадкою Kawasaki Special Edition Z H2 буде хоч і менш потужним, ніж суперчарджерний Ninja H2 Carbon (206 кінських сил з колеса), але все ж досить серйозним апаратом з масою переваг, включаючи вже згадану вертикальну посадку. Вона досягається поєднанням вертикальної форми керма і сидіння з оптимізованої основою і товщиною наповнювача. Ця конструкція, […]

14.03.2021

В 2021 році лінійки TMAX і XMAX будуть доступні в нових кольорах, а моделі XMAX 300 і XMAX 125, а також обидва варіанти XMAX Tech MAX будуть

Будь-які питання? Звертайтесь!

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб уточнити всі подробиці для надання дійсно вигідних умов

    * Обов'язкові для заповнення поля