YAMAHA ВИПУСТИЛА 469-КІНСЬКИЙ ЕЛЕКТРОДВИГУН

Yamaha давно пробує сили в створенні електричного мотоцикла. Вже було випущено кілька концептів, від PES1 і до електричного тріального мотоцикла, але в серію поки не пішов жоден з них.

Але незважаючи на відсутність прогресу в створенні флагманської електричної платформи, компанія в липні 2020 року випустила серію так званих “коробкових” електромоторів – в англійській мові так називаються мотори, готові для Свапи, тобто прямої заміни, вони поставляються в зборі в коробках.

МОТОР ДЛЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ СУПЕРКАРІВ

Серія двигунів потужністю від 47 к.с. до 268 к.с. призначена для встановлення на мотоцикли і автомобілі замість штатних бензинових силових агрегатів. А тепер Yamaha розширила свою першу електролінейку, додавши в неї справжній флагман – 350-кіловатний (469-кінскьий) мотор для електричних суперкарів або інших потужних пристроїв і видів транспорту. Синхронний двигун на внутрішніх постійних магнітах працює від напруги в 800 Вт і має масляну систему охолодження.

Головною особливістю нового електродвигуна є його компактна конструкція, в якій механічні та електричні вузли скомпоновані в єдиний компактний модуль, що включає також передачу і инвертер.

Для ілюстрації потенціалів системи Yamaha опублікувала цифровий ескіз, який зображає чотири 350-кіловатних двигуна, встановлених на шасі автомобіля – два спереду і два ззаду, з’єднаних між собою джгутом проводів. Повнопривідний суперкар, сконструйований таким чином, буде здатний в піку видавати 1877 к.с., а електронний модуль, керуючий електромоторами, дозволить регулювати тягу на кожному колесі і забезпечувати різні режими приводу, змінювати розподіл ваги на осях і реалізовувати системи курсової стійкості. Причому дана технологія буде доступна в самому найближчому часі: вже в квітні Yamaha відкриває прийом замовлень на новий мотор.

06.05.2021

YAMAHA ВИПУСТИЛА 469-КІНСЬКИЙ ЕЛЕКТРОДВИГУН

Інші новини

31.08.2021

Пропозиції 2022, виділені абсолютно новим RANGER SP 570 та новим молодіжним RZR. Після року, в якому більше споживачів, ніж будь-коли раніше, зайнялися спортом, Polaris представляє найкращі в своєму класі моделі, які дозволяють і покращують роботу на природі, пригоди та відпочинок як для новачків, так і для досвідчених. Нові пропозиції на 2022 рік включають: Абсолютно новий RANGER SP 570 створений […]

24.01.2022

Моделі Yamaha R-серії вже більше 20 років захоплюють тисячі гонщиків. Тепер до серії приєдналася ще одна елегантна модель, покликана познайомити гонщиків нового покоління з R-світом. Швидкий та спритний мотоцикл R7 покликаний об’єднати два світи – спортивний та щоденний, даючи вам можливість як ганяти на треку, так і отримувати задоволення від щоденної їзди в місті. Двигун […]

30.01.2022

Yamaha Tenere 700 Raid 2022 був одним із найцікавіших мотоциклів, показаних на EICMA 2021 у Мілані, але заряджений турендуро тоді викликав більше запитань, ніж виробник зміг дати відповіді. З одного боку могло здатися, що мотоцикл просто показали, щоб прорекламувати офіційний каталог деталей. З іншого боку, з’явилася надія, що компанія випустить преміум-версію Yamaha Tenere 700. Yamaha […]

Будь-які питання? Звертайтесь!

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб уточнити всі подробиці для надання дійсно вигідних умов

    * Обов'язкові для заповнення поля