YAMAHA ВИПУСТИЛА 469-КІНСЬКИЙ ЕЛЕКТРОДВИГУН

Yamaha давно пробує сили в створенні електричного мотоцикла. Вже було випущено кілька концептів, від PES1 і до електричного тріального мотоцикла, але в серію поки не пішов жоден з них.

Але незважаючи на відсутність прогресу в створенні флагманської електричної платформи, компанія в липні 2020 року випустила серію так званих “коробкових” електромоторів – в англійській мові так називаються мотори, готові для Свапи, тобто прямої заміни, вони поставляються в зборі в коробках.

МОТОР ДЛЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ СУПЕРКАРІВ

Серія двигунів потужністю від 47 к.с. до 268 к.с. призначена для встановлення на мотоцикли і автомобілі замість штатних бензинових силових агрегатів. А тепер Yamaha розширила свою першу електролінейку, додавши в неї справжній флагман – 350-кіловатний (469-кінскьий) мотор для електричних суперкарів або інших потужних пристроїв і видів транспорту. Синхронний двигун на внутрішніх постійних магнітах працює від напруги в 800 Вт і має масляну систему охолодження.

Головною особливістю нового електродвигуна є його компактна конструкція, в якій механічні та електричні вузли скомпоновані в єдиний компактний модуль, що включає також передачу і инвертер.

Для ілюстрації потенціалів системи Yamaha опублікувала цифровий ескіз, який зображає чотири 350-кіловатних двигуна, встановлених на шасі автомобіля – два спереду і два ззаду, з’єднаних між собою джгутом проводів. Повнопривідний суперкар, сконструйований таким чином, буде здатний в піку видавати 1877 к.с., а електронний модуль, керуючий електромоторами, дозволить регулювати тягу на кожному колесі і забезпечувати різні режими приводу, змінювати розподіл ваги на осях і реалізовувати системи курсової стійкості. Причому дана технологія буде доступна в самому найближчому часі: вже в квітні Yamaha відкриває прийом замовлень на новий мотор.

06.05.2021

YAMAHA ВИПУСТИЛА 469-КІНСЬКИЙ ЕЛЕКТРОДВИГУН

Інші новини

14.03.2021

В 2021 році лінійки TMAX і XMAX будуть доступні в нових кольорах, а моделі XMAX 300 і XMAX 125, а також обидва варіанти XMAX Tech MAX будуть

14.03.2021

Розроблена як нова машина з нуля з трьома варіантами базової моделі V4, V4 S і V4 Sport, нова Multistrada тепер ще більше орієнтована на те,

12.03.2021

ОНОВЛЕННЯ KAWASAKI Чутки про оновлення циркулювали давно, особливо коли з’явилися ранні фотографії з Австралії, але в найактивнішу фазу бурління перейшло тоді, коли команда Kawasaki World Superbike взяла участь в зимових тестах чемпіонату на Kawasaki ZX-10RR 2021 року в гоночному оснащенні. Kawasaki ZX-10R був домінуючою силою в WSBK c 2013 року в руках ведучого атлета команди […]

Будь-які питання? Звертайтесь!

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб уточнити всі подробиці для надання дійсно вигідних умов

    * Обов'язкові для заповнення поля