Команда Polaris Xtreme+ успішно фінішувала в рамках своєї 10-ї участі у «Дакар Ралі»

Цього року команда Polaris Xtreme+ вже вдесяте взяла участь у гонці «Дакар Ралі», в якій одразу чотири екіпіажі боролися, щоб переможно перетнути фінішну межу цієї легендарної серії в місті Джидда (Саудівська Аравія).

Гонка «Дакар» – завдання нелегке: за 14 днів, в рамках 12 етапів, необхідно подолати відстань у 8375 км і дістатися міста Джідда до 14 січня. Кожен пілот за кермом мотовсюдихода Polaris RZR Pro XP наближав епічне завершення гонки «Дакар Ралі» для команди Xtreme+: Усі чотири команди перетнули фінішну лінію та успішно завершили найважчу та найскладнішу ралійну гонку у світі.

Випробуваний та надійний RZR Pro XP відмінно підготовлений до підкорення безкомпромісних ландшафтів гонки «Дакар», завдяки незліченній кількості годин досліджень, розробок та випробувань у різних умовах цих змагань, які й призвели до появи нинішньої платформи Pro XP. Оснащений чотиритактним, турбованим, двоциліндровим двигуном об’ємом 925 куб.см, з упорскуванням палива та двома верхніми розподільними валами, мотовсюдихід RZR Pro XP також відрізняється високим дорожнім просвітом, вражаючою стійкістю та миттєвим відгуком. Мотовсюдихід має всі ключові компоненти, необхідні для подолання суворих випробувань «Дакара».

“Потрібна ціла команда, щоб фінішувати в “Дакар Ралі”, однак Xtreme+ – це більше, ніж просто команда, це справжня сім’я” – каже Марко Піана, голова команди Xtreme+. «Чотири наші екіпажі мають великі навички та професіоналізм, тому наміри RZR у цій гонці були абсолютно непохитними. Команда Xtreme+ забезпечувала підтримку та пристрасть, такі необхідні для подолання найважчих перегонів. Для всіх ралі «Дакар» лише гонка, але для учасників – це справжня мрія. Тому ми горді за всіх членів команди Xtreme+, які досягли своєї мрії цього року.»

П’єтро Чинотто та Альберто Бертольді (#437) фінішували в ралі «Дакар» на 18-му місці в загальному класі SSV – цілком заслужене досягнення у таких виснажливих перегонах.

У рамках заповідального етапу гонки Мішель Чинотто і Мауріціо Домінелла (#423) стали найкращими з італійських команд, посівши 10-е місце – чудове досягнення після низки серйозних труднощів, які вони зазнали в середині гонки.

У перший рік своєї участі в ралі «Дакар» батько та син, Жан Клод та Жером Пла (#445), показали неймовірно узгоджені дії протягом усього змагання та фінішували у своєму першому в житті ралі на 29-му місці у загальному класі SSV.

Сінсуке Умеда і Давид Джіованетті (#453) здійснили свою мрію і фінішували в цьому відомому на всьому світі ралі, а Сінсуке став першим пілотом з Японії, який фінішував у гонці «Дакар» у класі side-by-side мотовсюдиходів.

Після завершення 44-го ралі «Дакар», команда Xtreme+ відправляє свої мотовсюдиходи назад додому і згадує про чергову незабутню пригоду. 

05.02.2022

Команда Polaris Xtreme+ успішно фінішувала в рамках своєї 10-ї участі у «Дакар Ралі»

Інші новини

14.03.2021

В 2021 році лінійки TMAX і XMAX будуть доступні в нових кольорах, а моделі XMAX 300 і XMAX 125, а також обидва варіанти XMAX Tech MAX будуть

11.01.2022

Новинка призначена найширшому колу райдерів, але найкраще підійде тим, хто тільки починає шлях мотоцикліста. Дизайн Kawasaki Z650RS натхненний класичною моделлю Z650-B1 1977, але в технічному плані це абсолютно сучасний байк. В його основі лежить оновлена версія знаменитої паралельної «двійки» Kawasaki об’ємом 649 см3, яка використовується в поточних поколіннях моделей Z650 і Ninja 650. З обов’язкових […]

10.09.2021

Встигніть скористатись можливістю та придбати Yamaha Tracer 7 за зниженою ціною!!! Універсальний мотоцикл, який ідеально підійде, як для міста, так і для далеких мотоподорожей.

Будь-які питання? Звертайтесь!

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб уточнити всі подробиці для надання дійсно вигідних умов

    * Обов'язкові для заповнення поля