Yamaha Tenere 700 Raid засвітився в патентах. А це означає, що Yamaha реально розглядає варіант випустити байк на ринок

Yamaha Tenere 700 Raid 2022 був одним із найцікавіших мотоциклів, показаних на EICMA 2021 у Мілані, але заряджений турендуро тоді викликав більше запитань, ніж виробник зміг дати відповіді.

З одного боку могло здатися, що мотоцикл просто показали, щоб прорекламувати офіційний каталог деталей. З іншого боку, з’явилася надія, що компанія випустить преміум-версію Yamaha Tenere 700.

Yamaha Tenere 700 Raid тепер засвітився у патентах, зареєстрованих у Європейському Союзі, але знову ж таки нові малюнки з патентів не дають усіх відповідей. На прототипі, показаному минулого року, стояли вихлоп Akrapovic, регульована довгохідна підвіска, оновлений ECU, посилене зчеплення, покращене охолодження.

Реєстрація патенту означає, що Yamaha реально розглядає варіант випустити Yamaha Tenere 700 Raid на ринок, тим більше виробник потребує такого мотоцикла, щоб впевнено конкурувати з Aprilia Tuareg 660 або KTM 890 Adventure R.

На малюнках можете помітити, деякі особливості прототипу, показаного на EICMA, залишилися, але багато речей прибрали, що наводить на логічне питання, як виробник збирається позиціонувати цей байк. Звичайно, виробнича версія може відрізнятися, тому робити висновки заздалегідь теж не варто.

Ми можемо точно сказати, що мотоцикл матиме два паливні баки, тобто великий запас ходу. Деякі зміни обважування повинні покращити захист від вітру та ергономіку мотоцикла, комфорт. Підвіска, зважаючи на все, не змінилася, відсутні деякі ключові позашляхові штуки. Ймовірно, можуть додати при збиранні готової версії.

джерело: https://bikepost.ru

30.01.2022

Yamaha Tenere 700 Raid засвітився в патентах. А це означає, що Yamaha реально розглядає варіант випустити байк на ринок

Інші новини

17.01.2022

Компанія Kawasaki до ювілею Z-серії випустила чергову порцію лімітованих мотоциклів. На цей раз Z650/Z650RS доповнили серію 50th Anniversary Edition. Лімітовані версії продаватимуться за незначно більшою ціною. Мотоцикли серії 50th Anniversary мають косметичні зовнішні зміни. В очі впадає червоне забарвлення, яке виділяється на тлі чорних рами та двигуна. Встановлено спеціальну накладку на сідло. Колеса теж пофарбовані […]

13.03.2021

Повністю оновлений D’elight створений для вас: стильний, доступний та простий у використанні.

14.11.2021

Це найпотужніші, надійні та високотехнологічні мотовсюдиходи, випущені будь-коли за всю історію бренду. RZR Pro RМодель RZR Pro R розроблена з нуля. Новинка оснащена найпотужнішим двигуном на серійних side-by-side мотовсюдиходах за всю історію. Атмосферний чотирициліндровий двигун ProStar Fury об’ємом 2 літри видає божевільні 225 к.с., і разом із збільшеним варіатором та ременем передає потужність на колеса […]

Будь-які питання? Звертайтесь!

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб уточнити всі подробиці для надання дійсно вигідних умов

    * Обов'язкові для заповнення поля