Yamaha Tenere 700 Raid засвітився в патентах. А це означає, що Yamaha реально розглядає варіант випустити байк на ринок

Yamaha Tenere 700 Raid 2022 був одним із найцікавіших мотоциклів, показаних на EICMA 2021 у Мілані, але заряджений турендуро тоді викликав більше запитань, ніж виробник зміг дати відповіді.

З одного боку могло здатися, що мотоцикл просто показали, щоб прорекламувати офіційний каталог деталей. З іншого боку, з’явилася надія, що компанія випустить преміум-версію Yamaha Tenere 700.

Yamaha Tenere 700 Raid тепер засвітився у патентах, зареєстрованих у Європейському Союзі, але знову ж таки нові малюнки з патентів не дають усіх відповідей. На прототипі, показаному минулого року, стояли вихлоп Akrapovic, регульована довгохідна підвіска, оновлений ECU, посилене зчеплення, покращене охолодження.

Реєстрація патенту означає, що Yamaha реально розглядає варіант випустити Yamaha Tenere 700 Raid на ринок, тим більше виробник потребує такого мотоцикла, щоб впевнено конкурувати з Aprilia Tuareg 660 або KTM 890 Adventure R.

На малюнках можете помітити, деякі особливості прототипу, показаного на EICMA, залишилися, але багато речей прибрали, що наводить на логічне питання, як виробник збирається позиціонувати цей байк. Звичайно, виробнича версія може відрізнятися, тому робити висновки заздалегідь теж не варто.

Ми можемо точно сказати, що мотоцикл матиме два паливні баки, тобто великий запас ходу. Деякі зміни обважування повинні покращити захист від вітру та ергономіку мотоцикла, комфорт. Підвіска, зважаючи на все, не змінилася, відсутні деякі ключові позашляхові штуки. Ймовірно, можуть додати при збиранні готової версії.

джерело: https://bikepost.ru

30.01.2022

Yamaha Tenere 700 Raid засвітився в патентах. А це означає, що Yamaha реально розглядає варіант випустити байк на ринок

Інші новини

14.03.2021

Yamaha VK 540V- надійний та простий у використанні снігохід, котрий допоможе вам дістатись у найзасніженіші куточки гір!

07.12.2021

Турендуро Yamaha Tenere 700 став досить популярним серед фанатів, орієнтованих на бездоріжжя мандрівників. Yamaha розробляє більш технологічний варіант Yamaha Tenere 700 Raid 2022, який показали на EICMA 2021 в Мілані. Мотоцикл комплектується рядом компонентів з каталогу Yamaha GYTR. Але виробник не поспішає представляти серійну Raid-версію, оскільки спочатку хоче зібрати відгуки фанатів. Теоретично можна самостійно доопрацювати […]

08.11.2021

Yamaha представляє абсолютно новий ретро-нейкед XSR900 2022 модельного року! Нехай вас не вводить в оману ретро-зовнішність, тому що під виглядом байка з 80-х ховається сучасна високопродуктивна машина. Мотоцикл побудований на базі повністю оновленого MT-09 і отримав ті самі ключові особливості. XSR900, як і MT-09, мають трохи подовжену раму Deltabox, що добре позначається на стабільності на […]

Будь-які питання? Звертайтесь!

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб уточнити всі подробиці для надання дійсно вигідних умов

    * Обов'язкові для заповнення поля