Kawasaki Z900RS SE Yellow Ball

Нова модель 2022 року.

Kawasaki розширює серію моделей Z900RS за допомогою яскраво пофарбованої та технічно оновленої моделі Yellow Ball.

У Kawasaki абревіатура SE означає спеціально обладнані мотоцикли. Тепер із Z900RS SE до ретро -спортивної серії Z900RS також додається технічно оновлена ​​модель. Візуально модель з псевдонімом “Yellow Ball” натякає на легендарний Z1 з 1972 року.

Ззаду використовується високоякісна пружинна стійка Öhlins S46. Конструкція розділового поршня обіцяє чутливу реакцію, основу пружини можна легко регулювати за допомогою пульта дистанційного керування. Налаштування вилки за, яка незмінна, за винятком золотих анодованих опор, була адаптована до налаштування нового амортизатора.

Високоякісний матеріал у вигляді моноблочних гальмівних супортів М4.32 від італійського виробника Brembo також покращує гальмівну систему. Порівняно зі стандартною версією Z900RS, діаметр головного гальмівного циліндра Nissin із радіальним приводом також був зменшений з 19,1 до 17,5 міліметрів, що, у поєднанні з новими гальмівними лініями зі сталі, повинно забезпечити менше ручного зусилля та краще керованість.

Литі диски з легкого сплаву також анодовані золотом, щоб відповідати вилці. Для цього бічні панелі радіатора, утримувач переднього крила та кришка системи вприскування чорного кольору.

Очікується, що саме до сезону 2022 року новий Kawasaki Z900RS SE Yellow Ball буде доступний у офіційних дилерів Kawasaki. Ціна поки не оголошена.

Джерело: https://www.tourenfahrer.de/nachrichten/artikel/kawasaki-z900rs-se-yellow-ball/

27.08.2021

Kawasaki Z900RS SE Yellow Ball

Інші новини

06.05.2021

Yamaha давно пробує сили в створенні електричного мотоцикла. Вже було випущено кілька концептів, від PES1 і до електричного тріального мотоцикла, але в серію поки не пішов жоден з них. Але незважаючи на відсутність прогресу в створенні флагманської електричної платформи, компанія в липні 2020 року випустила серію так званих “коробкових” електромоторів – в англійській мові так […]

30.09.2021

Yamaha YZF-R6 повертається як модель 2022 року, але тільки для трекового використання. Новий мотоцикл Yamaha YZF-R6 GYTR 2022 не обтяжений вимогами дорожніх сертифікацій, оскільки призначений тільки для треку. Натхненний чемпіонським байком з чемпіонату світу з суперспорт Yamaha YZF-R6 GYTR вже доступний гонщикам і фанатам треку в США (на рахунок інших регіонів слід уточнювати у дилерів). Мотоцикл доставляється […]

13.03.2021

Японський виробник Yamaha презентував новий Tracer 9 GT 2021 модельного ряду. Оснащений повністю новим двигуном і стандартними

Будь-які питання? Звертайтесь!

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб уточнити всі подробиці для надання дійсно вигідних умов

    * Обов'язкові для заповнення поля