Yamaha R1 2020 - буде відповідати еконормам Euro 5

Yamaha R1 2020 - буде відповідати еконормам Euro 5
Дата публікації
Автор статті Ольга Ферендович

Цього тижня Yamaha презентувала маленьке диво – сучасний супер байк, котрий відповідає усім нормам викидів Euro 5 - 𝟮𝟬𝟮𝟬 𝗬𝗮𝗺𝗮𝗵𝗮 𝗥𝟭.

Yamaha не внесла значних змін у назву, натомість інженери зосередили свою увагу на тому, щоб зробити двигун ефективнішим. Для цього вони звернули свою увагу на вагу рокерів (зменшили на 30%), швидкість та стабільність роботи клапана, впуск пального, а також фільтрацію вихлопних газів.

Пол Денінг, директор команди Wama WSB, заявив: "Нова внутрішня конфігурація дає нам більше можливостей для створення більшої кількості кінських сил та збільшення довговічності двигуна".

Найбільша зміна відбулася в системі постачання палива, а це вимагало розробки абсолютно нової головки циліндрів. На новій моделі двигуна дросельні заслонки були переміщені ближче до камери згоряння, що суттєво зменшило об'єми впуску. Також це призводить до стабільнішого згоряння та більшої ефективності при меншому споживанні палива.

Вихлопні отвори були також перероблені для покращення охолодження - це допомогло забезпечити підтримку стабільних температур в камері згоряння. Yamaha поєднала цю розробку з новим вихлопом, який має чотири каталізатори для задоволення необхідного рівня викидів до норми Euro 5.

Більш детальні характеристики, а також точна вартість нового 𝗬𝗮𝗺𝗮𝗵𝗮 𝗥𝟭 очікується вже незабаром, в кінці 2019 – на початку 2020 року.