Yamaha WaveRunners - що воно таке?

Yamaha WaveRunners - що воно таке?
Дата публікації
Автор статті Ольга Ферендович

Хоча мото-сезон підходить до кінця і за вікном вже осінь, сьогодні ми розкажемо про гідроцикли від 𝗬𝗮𝗺𝗮𝗵𝗮 - 𝗪𝗮𝘃𝗲𝗥𝘂𝗻𝗻𝗲𝗿𝘀!

✅ Що воно таке?

Незважаючи на те, що гідроцикли починали свою історію як самохідні водні лижі, зараз це повноцінний водохідний транспорт з потужними двигунами та високою швидкістю переміщення по воді (до 150км/год).

Водяні мотоцикли 𝗪𝗮𝘃𝗲𝗥𝘂𝗻𝗻𝗲𝗿𝘀 можна використовувати як для персональних занять спортом, так і для відпочинку та розваг з друзями.

Гідроцикли дуже прості у керуванні, як і квадроцикли, та не потребують спеціальних знань, тож навіть якщо у вас зовсім немає досвіду водіння, ви з легкістю справитесь з цим чудом техніки.

✅ Де кататись на гідроциклах?
На західній Україні є досить багато великих водойм та озер, де дозволений відпочинок для людей з човнами та катерами. Ці ж водойми чудово підійдуть для відпочинку за кермом гідроцикла 𝗬𝗮𝗺𝗮𝗵𝗮 𝗪𝗮𝘃𝗲𝗥𝘂𝗻𝗻𝗲𝗿𝘀.

Ось деякі водойми, де можна покататись на власному водяному мотоциклі:
🔴 Тернопільський став
🔴 міське озеро в Івано-Франківську
🔴 Задорожнє озеро та Янівський став біля Львова

Фактично для гідроцикла підійде будь-яка водойма, навіть з невеликою площею, а також річки, у котрих буде достатньо глибини (від 100 см, а також більша глибина для більшої швидкості).

✅ Які на них ціни?

Тільки цієї осені Мотосалон Procar Lemberg пропонує гідроцикли 𝗬𝗮𝗺𝗮𝗵𝗮 𝗪𝗮𝘃𝗲𝗥𝘂𝗻𝗻𝗲𝗿𝘀 за зниженою фіксованою ціною у гривні!

Модель -------- -------- -------- Вартість
🌀 𝗙𝗫 𝗦𝗩𝗛𝗢 𝗖𝗿𝘂𝗶𝘀𝗲𝗿 𝟮𝟬𝟭𝟴 ---- 575 тис грн.
🌀 𝗚𝗣 𝟭𝟴𝟬𝟬 -------- -------- ---560 тис грн.
🌀 𝗩𝗫 𝗖𝗿𝘂𝗶𝘀𝗲𝗿 -------- -------- -350 тис грн.
🌀 𝗩𝗫𝗥 -------- -------- -------- 438 тис грн.

Доставляємо гідроцикли лише під замовлення, тож як кажуть, лижі готують з літа, а гідроцикли – з осені!

❗️Бонус - даруємо ідею для бізнесу❗️ – прокат гідроциклів в Україні на даному етапі дуже слабо розвинений, тож ви можете стати одними з перших на цьому ринку. А ми у комплекті з якісною та надійною технікою надаємо ще й повне сервісне обслуговування техніки.

наступної статті немає