Кортні Данкан - нова чемпіонка Women's Motocross World Championship

Кортні Данкан - нова чемпіонка Women's Motocross World Championship
Дата публікації
Автор статті Ольга Ферендович

Ця юна і тендітна дівчина на фото – це Кортні Данкан. На цих вихідних вона завоювала титул - 𝗪𝗼𝗺𝗲𝗻’𝘀 𝗠𝗼𝘁𝗼𝗰𝗿𝗼𝘀𝘀 𝗪𝗼𝗿𝗹𝗱 𝗖𝗵𝗮𝗺𝗽𝗶𝗼𝗻𝘀𝗵𝗶𝗽, змагаючись на мотоциклі 𝗞𝗮𝘄𝗮𝘀𝗮𝗸𝗶 𝗞𝗫𝟮𝟱𝟬.

Майже десять років вона виступала на мотоциклах Yamaha, проте чемпіонство змогла здобути лише після переходу у британську команду BIKE IT Dixon Racing Team на початку цього року.

💎 Її шлях до чемпіонства був не простий, протягом своєї кар’єри у мотокросі в Кортні було безліч травм, декотрі з яких на тривалий час унеможливлювали її участь у змаганнях. Проте, як каже сама дівчина, вона очікувала від себе великих змін після приєднання до команди Kawasaki на початку року, багато вчилась на власних помилках та все таки змогла показати кращий результат серед всіх учасників.

- Мотокрос переживав свої злети та занепади на території України, та незважаючи на певні труднощі, у нас залишилось безліч треків для мотокросу, і саме зараз українська мотоспільнота докладає максимум зусиль для відновлення цього чудового спорту.

Мотосалон Procar Lemberg має зараз у наявності кросовий мотоцикл 𝗞𝗮𝘄𝗮𝘀𝗮𝗸𝗶 𝗞𝗫 𝟴𝟱 (тієї ж серії, що у нової чемпіонки, але меншої кубатури), тож можливо серед наших читачів є майбутні чемпіони (або любителі), котрі би хотіли його для себе!