Kawasaki розкрили перші характеристики свого електро-байка

Kawasaki розкрили перші характеристики свого електро-байка
Дата публікації
Автор статті Ольга Ферендович

Kawasaki розкрили перші характеристики свого електро-байка, котрий представили на виставці EICMA 2019.

Хоча цей мотоцикл й не планувався у серійне виробництво, Kawasaki EV викликав чималий інтерес в відвідувачів.

Kawasaki вирішили не створювати абсолютно новий мотоцикл з нуля, тому взяли за основу розмір Ninja 650 та скомбінували підвіску та інші запчастини з різних вже існуючих моделей Z та Ninja.

Kawasaki EV наразі видає лише 27 кінських сил під час розгону. На відміну від деяких електричних мотоциклів, обладнаних коробкою передач, у Kawasaki також є зчеплення, що рухається з трансмісією, що робить досвід їзди більше схожим на традиційний мотоцикл.

Наразі ємності батареї вистачає лише на 62 миль, проте досліди тільки почались, тож у компанії запевняють, що готові дуже суттєво покращити такий показник.

На Kawasaki EV  встановлена популярна система швидкої зарядки CHAdeMO, а також є можливість використовувати домашні розетки на 240 або 120 В.

Тестування Kawasaki EV  вже було проведено на тестовій доріжці автополісу Kawasaki, а також на громадських дорогах Японії.

Тож, сподіваємось вже весною 2020 року побачити покращену модель Kawasaki EV, а також чекаємо новин про нові прототипи та електричні моделі. Адже увесь світ рухається у сторону чистої енергії і кожен великий виробник техніки зацікавлений в швидкому освоєнню цього ринку