HARLEY DAVIDSON PAN AMERICA 2021. ВСЕ ПРО ТУРЕНДУРО HARLEY DAVIDSON

HARLEY DAVIDSON PAN AMERICA 2021. ВСЕ ПРО ТУРЕНДУРО HARLEY DAVIDSON
Дата публікації

HARLEY DAVIDSON PAN AMERICA

Тоді-то ми і дізналися вперше про Pan America, прийдешньої зірці першої величини в пантеоні турендуро. На той момент компанія планувала представити нову модель у 2020 році, але справи пішли не так, як очікувалося. Колишній гендиректор Леветіч покинув пост в лютому 2020 року, а його амбітна стратегія була категорично відкинута нової управлінської командою на користь значно більш консервативної стратегії Hardwire.

Під керівництвом нового президента і головного виконавчого директора Йохена Цайца, Harley Davidson істотно знизили число очікуваних нових моделей, і тільки дві з уже оголошених було вирішено зберегти: безіменний 1250-кубовий пауер-круїзерів і, власне, Pan America. Трохи більше року після формального подання на EICMA 2019, новий Harley Davidson Pan America 2021 року нарешті вийшов! І судячи з нього, Harley добре підготувалися до підкорення нових вершин і зробили мотоцикл, про який багато давно мріяли.

КОМПЛЕКТАЦІЇ HARLEY DAVIDSON PAN AMERICA

Новий туристичний ендуро від Harley буде доступний в двох комплектаціях. Базовий варіант, "просто" Pan America, і більш просунутий під ім'ям Pan America Special. Другий варіант укомплектували декількома просунутими позашляховими особливостями, зокрема, встановили на нього: центральну підставку, регульовану педаль гальма (з можливістю вибрати її положення під їзду сидячи або в стійці), рульовий демпфер, захист картера, захист кистей, теплі ручки, адаптивну фару, систему відстеження тиску в шинах, напівактивні підвіски з контролем навантаження, а також захисну структуру, що складається з дуг і декількох додаткових елементів, в тому числі захищають від удару передні покажчики повороту. Задня підвіска з електронним управлінням має п'ятьма ступенями жорсткості.

Як і будь-який мотоцикл в лінійці, Pan America може бути оснащений широким спектром аксесуарів, включаючи кілька варіантів багажних систем, а крім них - сидіння, проставки керма, центральна підставка (така ж, як штатно стоїть на Special), підніжки, вихлоп і фільтр Screamin 'Eagle, вітрові скла і так далі. Для Special доступна окрема лінійка, включаючи спіцованние колеса з безкамерними шинами і систему регулювання дорожнього просвіту, що дозволяє на малих швидкостях або на зупинці (в залежності від обраного режиму) знижувати висоту мотоцикла до комфортної і діставати обома ногами до землі. Система працює в автоматичному режимі і дозволяє невисоким людям з зручністю їздити на мотоциклі з високим сідлом і великим дорожнім просвітом. І, нарешті, Harley у співпраці з REV'IT розробили колекцію екіпіровки в стилі Pan America - куртки, штани, рукавички, шоломи, черевики.

ШАСІ PAN AMERICA

Harley Davidson Pan America побудований на базі оптимізованого шасі, в якому двигун є навантаженим елементом силової структури для збільшення жорсткості і поліпшення керованості без додаткового підвищення ваги. Що стосується ваги, тут все досить приємно: зазвичай для Harley Davidson важкий мотоцикл - це щось хороше і традиційне, але від турендуро хочеться не цього. У підсумку, базова модель Pan America важить цілком прийнятні 242кг в спорядженому стані, а Special трохи не дотягує до 254кг. Це навіть легше, ніж нинішній BMW R 1250 GS, базова версія якого в спорядженому стані важить майже 250 кг. Ducati Multistrada V4 і KTM 1290 Super Adventure R за інформацією виробників важать 216кг, але в даному випадку мова йде про сухій вазі.

ТЕХНОЛОГІЇ HARLEY DAVIDSON PAN AMERICA

Позаду вітрового скла на Pan America встановлена 6,8-дюймова сенсорна TFT-панель з покриттям антивідблиску, відмінно читається в будь-якому освітленні. Панель встановлена на похилому кріпленні для огляду під різними кутами, а її сенсор на ходу відключається, залишаючи райдеру можливість управління за допомогою пультів. Система може бути пов'язана зі смартфоном за допомогою Apple CarPlay і Android Auto, що дозволяє відповідати на дзвінки і читати повідомлення, не відволікаючись від їзди, а також користуватися навігацією з телефону.

Розкладка дисплея (тобто відображаються на ньому "прилади" - спідометр, тахометр і так далі) налаштовується в широких межах, а навігація крім стандартного варіанту з підказками може працювати в режимі відображення карти, що займає центральну частину дисплея і зрушує "прилади" до верхньому краю.